ÜYE GİRİŞİ
ÜYE OL
Hakkımızda

Hakkımızda

Gayret Group, 30  yılı aşkın süredir başta Enerji sektörü olmak üzere, Gayrimenkul ve Otomotiv alanlarında, siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bu hizmetlere 2015 yılı içinde CityCar araç kiralama firmasını da katarak, kısa dönem araç kiralama sektörüne hızlı bir adım atmıştır.

Gayret Group, kurulduğu günden bugüne, sektörün içinde bulunduğu yoğun rekabet ortamında en iyiyi verebilmek için hizmetlerinde sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetleri içinde olmuştur.

Şirketimizin temel amacı, siz değerli müşterilerine beklentilerinin de üzerinde hizmet sunarak vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.

Bu anlayışla CityCar ; sektörde yeni bir hizmet yapılanmasına bürünerek, sizlere bu farklılığı yaşatma hedefindedir. Bu bilincimizi araç ve personel seçimimize de yansıtmaktayız.

Şirketimiz sorumluluklarının bilincinde olup, hizmette farklı kalite arayan tüm şirketlerle çalışmayı hedeflemektedir.

Gayret Group, insanların yaşam kalitelerini artıracak gayrimenkul projeleri üretme ve değer yaratma vizyonuyla 1988 yılında kuruldu.

Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi

Gayret Group  hedefine ulaşmak için gerek duyduğu varlık yaratma, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındırıyor. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise, genel olarak, alanlarında en iyiler arasından seçilen yetkin ekipler tarafından hayata geçiyor.

Gayret Group  projelerini bugüne göre değil, geleceğe göre biçimlendiriyor. Sadece yükselen değil, yükselme potansiyeli olan bölgeleri en iyi ve en verimli biçimde değerlendiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor.

Yalnızca konut yapmak değil, değer yaratmak, nitelikli olduğu kadar yatırım değerini de kaybetmeyecek tersine her gün artıracak projeler üretiyor, geliştiriyor